Otomatik kapı motoru ürünleri arasında yana kayar kapılar için üretilmiş motorlar son derece pratik ve ergonomik çözümlerdir. Son yıllarda bahçe kapı sistemleri yalnızca bahçe alanlarında değil ofis işyeri ve diğer birçok alanda da tercih edilmektedir. Bu ürünler kullanıcıyı pek çok zahmetten kurtarırken , iş yerlerini ise bazı durumlarda masraftan kurtarmaktadır. Otomatik güvenlik ve kapı sistemlerinin çalışmasına yardımcı olan bahçe kapılar, dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. En iyi hizmeti almanız için tasarlanan konforlu bir teknolojidir.

Hayatınızı kolaylaştıracak bu ürün, özellikle standart olarak açılan bahçe kapılarına yenilik ve konfor katacaktır. Bahçe kapılarının pratik olmasının yanında, oldukça güvenli ürünlerdir. Emniyet fotoselleri, flaşör lambalar ve motorun özellikleri sayesinde kaza riskini sıfıra indirmektedir. Bahçe kapı sistemleri ile güvenlik ve konfor düzeyinizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz.  Bu sistem kapınızın çok daha hızlı ve otomatik hareket etmesini sağlayacaktır.

Yalnızca ev bahçelerinde değil, fabrika girişlerinde de kullanılan bu kapı, ağıt tonajlı kapıların kolayca açılmasını sağlayacaktır. Sizlere hem zamandan tasarruf sağlayacak, hem de olumsuz hava koşullarında ve elektrik kesintilerinde dahi yarı yolda bırakmayacaktır. Konforuna düşkün olanlar için her detayın düşünüldüğü bahçe sistemleri, dayanıklı dış muhafaza malzemesinden üretilmiştir.

bahçe kapı sistemleri
bahçe kapı sistemleri

Bahçe Kapı Sistemleri Seçimi

İhtiyacınıza yönelik kapı sistemleri için, kapı motoru ürününüzü özellikle doğru şekilde seçmek son derece önemlidir. Uzun ömürlü ve kaliteli ürünler için bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekmektedir. Otomatik kapı sistemleri tercihinde kapınıza en uygun motoru bulmanız, ürünün ömrü açısından da  önemlidir. Kapı motoru seçimini en doğru şekilde yapabilmeniz için kapınızın ortalama ağırlığının yaklaşık kaç metre olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Eğer kapınız ortalama 400 ila 500 kilogram ağırlığında ise 400 kilogram kapasiteli bir motor yerine 600 kilogramlık tercih etmeniz gerekmektedir. Aynı şekilde uzunluğa bağlı olarak da kapı motorunuzu seçmeniz son derece önemlidir.

Ürün özelliklerinden kaç metreye kadar kapıları desteklediğini kolayca öğrenerek bu yönde bir tercihte bulunabilirsiniz. Yapının ve mekanın uzunluğu, kullanılan malzemenin ölçüsü, renk, model gibi özellikleri fiyatı etkileyen faktörlerden olmaktadır. Saatte 20 kereden fazla açılıp- kapanan bir bahçe kapısı için ise yoğun kullanım motorlarını seçmeniz doğru olmaktadır.  Bu bilgiler dahilinde en doğru otomatik kapı motoru tercihini yapabilirsiniz.

Bahçe Kapı Özellikleri

Özellikle site, apartman, bahçelerde insan ve araç giriş çıkışını kontrol etmek adına bahçe kapı sistemleri tercih edilir. Buna ek olarak villa, okul, endüstriyel tesis, hobi bahçeleri gibi alanlarda da çok fazla kullanılmaktadır. Yaz, kış fark etmeksizin hiçbir hava koşullarından etkilenmeden çalışmaya devam eder. Bu kapı sistemleri güvenli ve konforlu kullanım alanları sunmaktadır.

Diğer yazılarımıza buradan göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir