HAKKIMIZDA

1998 yılı itibariyle sizlere en iyi kepenk ve kepenk servis hizmeti sağlayan firmamız kepenk alanında en iyisi olma hedefi ile ilerlemektedir. 7 gün 24 saat sağlanan kusursuz hizmet garantisi ile uygun fiyat seçenekleri sunarak fark yaratıyoruz. Firmamız müşterileri için en doğru hizmetleri sunabilmek adına ihtiyaç durumuna göre yerinde keşif yaparak ürün ve hizmetlerimizden maksimum düzey de yararlanmanızı sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Firmamız tarafından kaliteli ve birbirinden farklı özelliklerin olduğu kepenk modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda KEYPAR ekibimiz kepenk modellerinin kullanım ömrünün daha uzun olabilmesi için sizlere belirli aralıklar da onarım hizmeti de vermektedir.

Vizyonumuz Keypar kepenk firmamız tüm kepenk marka modellerinde yedek parçalara sahip olmaktadır. Böylece arıza için gelen profesyonel hizmet ekibimiz ilk olarak yerinde arıza tespit yaparak, eğerki orda tamir imkanı var ise kepenklerinize gerekli tamir bakımını yaparak tekrar kullanımınıza sunacaktır. 7/24 gezici kepenk servisi ile taleplerinize en kısa süre içerisinde yanıt veriyoruz. Dükkan, iş yerleri, garaj kapıları, otopark ve mağaza kepenklerinizin arıza bakımları için bize ulaşabilirsiniz. Kepenk teknik servisi hizmeti, kepenk tamiri, otomatik kepenk tamir ve onarımı için her saat arayabilirsiniz. Firmamız yalnızca servis hizmeti sunmanın yanında otomatik kepenk ve standart kepenk satışını da sağlamaktadır. Bu hizmetler için sizlere bir telefon kadar yakınız.

Son yıllarda değişen teknoloji ile beraber kullanılacak olan kepenk sistemlerinde teknolojiye uyum sağlayarak pek çok farklı kepenk modelleri çıkmıştır. Tüm bu modeller ve özellikleri hakkında bilgi almak için de firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yenilikçi ve farklı kepenk modelleri kullanarak, kullanılabilirlik sağlamayı başaran yeni kepenk modellerini son teknolojik özellikler ile satın alarak eski kepenklerinize veda edebilirsiniz. Teknolojik bakımdan geliştirilmiş kepeneklerinizde yaşayacağınız tüm problemlerde bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz zaman size tamir ve bakım hizmetlerini sunarak kısa bir süre içerisinde teknik servisi hizmetini sağlayacağız. Teknik servis, bakım ve onarım hizmetilerini, tüketicilerimizin memnuniyetini üst seviyede tutan kalitemizle ve alanında uzman personellerimiz tarafından sunmaktayız.

MisyonumuzOtomatik kepenk son yıllarda ülkemizde yoğun olarak kullanılıyor. Artık hemen hemen her işyerinde klasik kepenkler yerine otomatik uzaktan kumandalı kepenk tercih ediliyor. Gerek kullanıcı hatasından kaynaklanan gerek ömrünü dolduran motor parçaları yüzünden bazen de dış etkenlerden dolayı otomatik kepenk tamiri ihtiyacı duyulan durumlar oluşabiliyor.

Güvenlik açısından zarar oluşturmaması için meydana gelen bu arızaları hızlı ve kısa bir sürede gidermek zorunlu olmaktadır. Onarım adına işinde uzman profesyonel kepenk servisi hizmeti veren Keypar Kepenk firmamız ile iletişime geçerek, istediğiniz saatte ve en hızlı şekilde sorununuzu çözebiliriz. Tüm otomatik kepenklerin sisteminde, arıza tespiti, kepenk motoru tamiri, motor değişimi, otomatik kepenk tamiri gibi işlemleri yıllardan beri gelen tecrübemiz ve kaliteli işçilik anlayışımız ile sürdürmekteyiz. Alanımızda bilgi sahibi olan ekibimizle kepenk tamiri konusunda sizlere en iyi hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız. Ev ve iş yerlerinizde aktif olarak kullanmakta olduğunuz otomatik kepenk sistemleri arıza yaptığı zaman güvenliğiniz açısından risk oluşturmaktadır. Bu durumda da acil müdahale edilmesi gerekmektedir.

Kepenk sistemlerinizde arıza oluştuğu an hiç beklemenize gerek kalmadan gezici servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetin sağlamış olduğu kolaylık ile kepenkleriniz ilk günkü kalitesine tekrar dönüş yapacaktır. Firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu her an hizmetinizdeyiz. Kusursuz hizmet ve en uygun fiyat garantisi ile firmamız size hizmet vermekten memnuniyet duyacaktır.