Kepenk modelleri hırsızlık ve benzeri durumlara karşı fabrikalarda, dükkanlarda, mağazalarda kullanılmaktadır. Genellikle güvenlik aracı olarak bu alanların giriş çıkışlarını kapatmak için kullanılan, ince plaka demirden, levhadan farklı model ve biçimlerde demirden yapılmış kapak ya da kapı yerine kullanılabilen güvenlik sistemleridir. Kepenklerin birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan en önemlisi güvenliği sağlamasıdır. Aynı zamanda büyük açıklıklarda normal kapı yerine kepenk kullanımı fiyat açısından da avantaj sağlamaktadır. Kepenk servisi kepenklerinizin gereken tamir ihtiyacını karşılar. Bozulan bir kepenk hiçbir şekilde ihtiyacınızı karşılamamaktadır. Güvenlik ve kapı ihtiyacınızı gidermez. Otomatik kepenk motoru bozulma durumları sonucunda panjurların aşağı yukarı hareketinde kısıtlanma görülmektedir. Ancak tamir işlemleri gerçekleşmesi sonucunda tekrar ilk günkü kalitesiyle kullanım imkanı sağlanmaktadır.

Kepenk Tamiri Nasıl Yapılmaktadır?

Keypar Kepenk Firması sizin için en doğru ve kaliteli hizmeti sunarak ihtiyaca göre yerinde keşif yaparak ürün ve hizmetlerden maksimum düzeylerde yararlanmanızı sağlamaktadır. Kaliteli ve birbirinden farklı özelliklere sahip olan kepenk modellerinin kullanım ömrünün çok daha uzun olabilmesi için sizlere belirli aralıklar da kepenk hizmeti verilmektedir. Kepenkler tam istediğiniz özelliklere göre özel olarak üretilmiştir. Aşağı açılır güvenlik kapısı gerektiren herhangi bir açıklığa uyum sağlayacaktır. İster kapı giriş çıkışına ister cam pencere arkasına veya bir açıklığa monte edilebilen, güvenlik kapıları ve mağaza güvenlik kepenkleri çok dayanıklı bir yapıya sahiptir. Kepenkler çok az bakım ihtiyacı duyar. Sürekli bakım durumu gerektirmez. Ancak bazen motor kısımlarında arıza durumları yaşanmaktadır. Bu durumlarda kepenk servisi tamir ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Kepenk Servisi Fiyatları

Otomatik kepenk, birbirine geçmiş izoleli ve izolasyonsuz, paslanmaz çelik, patentli alüminyum profil ve patentli parlak çelik çubuk döner ızgara yapısından oluşmaktadır. Otomatik kepenkler, sorunsuz süreci ve uzun ömrü destekleyebilmek için güçlü bir şekilde üretilmektedir. Açılıp kapanma konusunda giriş çıkışın yoğun olduğu yerlerde kepenk motorun kaliteli ve sağlam olması gerekmektedir. Kepenk motoru istediğiniz tarafa monte edilmektedir. Bazı durumlarda kepenk motoru arıza göstermektedir. Bu durumlarda kepenk servisi tarafından arızaların giderilmesi sağlanır. Böylece kepenklerinizi ilk günkü kalitesiyle kullanabilirsiniz. Kepenk servisi fiyatları kepenk türüne göre farklılık göstermektedir. Aynı zamanda oluşan arızanın büyüklüğü de kepenk servisi fiyatlarını etkileyecektir. Keypar gezici servis ile iletişime geçerek istediğiniz gün istediğiniz saat kepenk tamiri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisi ile hizmetlerden memnun kalmama olasılığınız çok düşüktür. Her türlü kepenk arızası için 7 gün 24 saat telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Çok kısa bir süre içerisinde kepenkleriniz tamir edilerek tekrar eski haline getirilmesi sağlanacaktır.

Otomatik Kepenk Servisi

Kepenk sistemleri, müşterinin koşullarına göre ya da istediği ortama uygun olarak da planlanabilmektedir. Otomatik kepenk servisi kalitesinden mümkün kalmama olasılığınız çok düşüktür. Tüm kepenkler, güç kesintisi durumunda manuel olarak geçersiz kılma ile güçlü sürüş uzmanlığı kullanarak otomatik olarak yapılmaktadır ve düşük desibel seviyesi ile yoğun, gürültülü ve güvenilir yapıya sahiptir. Hem kaliteli hem de çalışma koşullarını memnun etmek için sınırsız seçenekle kepenk modeli bulunmaktadır. Kepenkler istenilen boyutlarda tüketicinin ihtiyacına göre üretilmektedir. Galvaniz çelik kepenk sistemleri güvenliğin ön planda olduğu tüm mekanlarda tercih edilirken alüminyum sistemli kepenkler estetik görüntünün ön planda olduğu mekanlarda tercih edilmektedir. Motorlu kepenk, görünürlük ve hava akışı sağlarken istenmeyen giriş ve darbelere karşı güvenlik sağlar. Kepenk ve motorlu kepenk çoğu alanda kullanılmaktadır. Bu nedenle her zaman ihtiyaç duyulan bu kepenk sistemleri zaman zaman servis hizmetine de ihtiyaç duyacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir